• -162,00 zl
Glukofin – cukier pod kontrolą
Cena:
299,00 zl Sutaupote 162,00 zl
137,00 zl
Su mokesčiais

 

Zasady dostawy

Glukofin – cukier pod kontrolą

 

Glukofin to produkt stworzony z myślą o diabetykach, który może wspierać w walce z cukrzycą. Składniki receptury mogą pomóc zwiększyć tolerancję glukozy, a także zapobiec gwałtownym skokom cukru. Produkt jest połączeniem ziół i minerałów odpowiedzialnych za regulację gospodarki cukrowej w organizmie. Glukofin jest w 100% naturalnym produktem i nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a jego regularne stosowanie może przyczynić się do uregulowania poziomu cukru we krwi. 

Ilość netto

31,77 g (30 szt. kapsułek)

Dlaczego warto wybrać Glukofin?

Ponieważ składniki receptury mogą:

·         regulować poziom cukru we krwi

·         zapobiegać powikłaniom zmian cukrzycowych

·         pobudzać wydzielanie insuliny

·         zapobiegać gwałtownym wyrzutom insuliny

·         usprawniać metabolizm cukrów i pracę trzustki

·         kontrolować apetyt i ilość spożywanych posiłków

·         obniżać poziom cholesterolu

·         poprawić samopoczucie i dodać energii

Komu jest polecany?

Glukofin polecany jest osobom, które mają problem z utrzymaniem odpowiedniego poziomu cukru we krwi. To produkt, który może przyczynić się do załagodzenia objawów choroby, niezależnie do czasu jej trwania czy poziomu zaawansowania. Dzięki odpowiedniemu stężeniu poszczególnych składników może zahamować postęp cukrzycy.

 

Składniki

ü  Ekstrakt z liści morwy białejopóźnia rozkład skrobi i sacharozy na cukry proste, co sprawia, że poziom cukru we krwi nie wzrasta gwałtownie, utrzymuje prawidłowy poziom cukru we krwi.

ü  Chrom – suplementacja chromu prowadzi do zmniejszenia nietolerancji glukozy, złagodzenia cukrzycy ciążowej oraz cukrzycy indukowanej kortykosteroidami. Suplementacja chromu korzystnie wpływa na kontrolę glikemii.

ü  Cynkpoprawia kontrolę glikemii, obniża poziom glukozy we krwi, zmniejsza insulinooporność, utrzymanie prawidłowego poziom glukozy we krwi. Niedobór cynku u cukrzyków powoduje nasilenie skutków ubocznych jak wysokie ciśnienie, choroba wieńcowa czy podwyższony poziom trójglicerydów.

Składniki uzupełniające: maltodekstryna, żelatyna, glukonian cynku, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, pikolinian chromu, barwnik: dwutlenek tytanu.

Sposób użycia

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, spożyć przed posiłkiem, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej w suchym i nienasłonecznionym miejscu. W sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

glukofin_1
1872 Prekės

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

+48 54 420 33 32 | [email protected] 

chat Komentarai (0)