• -162,00 zl
Cardiotons - ciśnienie pod kontrolą 16,8 g (30 kapsułek)
Cena:
299,00 zl Sutaupote 162,00 zl
137,00 zl

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 137,00 zl

Su mokesčiais

 

Zasady dostawy

Cardiotons – ciśnienie pod kontrolą

Cardiotons to preparat, który wspiera nas w walce z wysokim ciśnieniem i zapobiega jego konsekwencjom. Zawiera skoncentrowane ekstrakty ziołowe, które dzięki swoim właściwościom, mogą oczyszczać naczynia krwionośne. Suplement jest na bazie naturalnych, hipoalergicznych i lekkostrawnych składników. Nie zawiera chemii i jest bezpieczny dla organizmu.

Ilość netto: 16,8 g (30 szt. kapsułek)

Dlaczego warto wybrać Cardiotons?

Ponieważ składniki receptury mogą pomóc:

  • rozszerzyć naczynia krwionośne

  • zmniejszyć częstotliwość i siłę skurczów serca

  • wzmocnić efekt rozkurczający tętnic wieńcowych

  • oczyścić żyły ze szkodliwych substancji

  • unormować tętno

  • ustabilizować ciśnienie krwi

  • poprawić ogólny stan zdrowia

Komu jest polecany?

Cardiotons jest polecany osobom, które zmagają się ze skokami ciśnienia, a szczególnie tym, którzy mają stwierdzone nadciśnienie lub inne choroby układu krążenia. Jest odpowiedni dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania choroby. To produkt, który dzięki wysokiej zawartości witamin z grupy B, a także wielu mikroelementów pozytywnie wpływa na jakość przepływającej krwi.

Składniki

  • Owoce głogu – korzystny wpływ na układ sercowo naczyniowy głóg zawdzięcza flawonoidom i procyjanidynom. Flawonoidy rozkurczają mięśnie i naczynia krwionośne, co powoduje zwiększenie ilości utlenionej krwi napływającej do serca i poprawę pracy serca. Natomiast procyjanidyny obniżają ciśnienie krwi, wzmacniają rozkurczanie tętnic wieńcowych, pobudzają serce do częstszych i silniejszych skurczów, a także zwiększają w nim przewodnictwo nerwowe. Pomaga wyeliminować nerwowość, poprawia pracę serca, przepływ krwi, niszczy skrzepy krwi i wzmacnia naczynia krwionośne.

  • Liść pokrzywy – rozszerza naczynia krwionośne, zmniejsza siłę skurczów serca. Ze względu na dużą zawartość potasu pokrzywa obniża poziom ciśnienia krwi i podnosi obronę antyoksydacyjną serca. Ponadto wzmacnia mięsień sercowy, rozczepia naczynia krwionośne. Poprawia morfologię krwi i normalizuje poziom cholesterolu.

W skład wchodzą również: maltodekstryna, żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, barwnik: dwutlenek tytanu.

Sposób użycia

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, spożyć przed posiłkiem, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej w suchym i nienasłonecznionym miejscu. W sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Presuren_Cardio
1999 Prekės

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

+48 54 420 33 32 | [email protected]