• -100,00 zl
  • Pakuotė
Zestaw Oczyszczanie
Cena:
247,00 zl Sutaupote 100,00 zl
147,00 zl

Vietoj 274,00 zl

Su mokesčiais

Šioje pakuotėje yra

 

Zasady dostawy

Zestaw Oczyszczenie

Desintox i Detox Cleansil w cenie 147zł.

Kupując w zestawie oszczędzasz 100zł!

Cena produktów przed obniżką to 247zł.

To produkty, których głównym założeniem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i pasożytów, a także pozbycie się dolegliwości im towarzyszących. Dzięki jednoczesnej kuracji tymi dwoma produktami, możemy mieć pewność, że przeprowadzimy 100% detoks naszego organizmu. Są podstawową kuracją, dla każdego kto chce zadbać o własne zdrowie. Kiedy ostatnio zrobiłeś sobie coś dobrego? To jest właśnie ten czas. Dzięki zastosowaniu tych produktów przywrócisz sobie komfort codziennego życia. Dlatego nie zwlekaj i już teraz zamów zestaw detoksykujący w promocyjnej cenie.

Desintox Clean – kapsułki, które umożliwiają wypłukanie toksyn z organizmu, regenerację organizmu po uszkodzeniach i usunięcie pasożytów, eliminacja anemii i alergicznych zapaleń skóry, a także przywrócenie prawidłowego funkcjonowania całego układu pokarmowego.

Detox Cleansil – to plastry, które odpowiadają za oczyszczenie organizmu z toksyn, metali ciężkich, usuwają pasożyty, rozwiązują problemy układu pokarmowego, poprawiają stan zdrowia i kondycję skóry, włosów, a także paznokci.

oczyszczanie_z
494 Prekės

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

+48 54 420 33 32 | [email protected] 

chat Komentarai (0)