• -117,00 zl
  • Pakuotė
Zestaw Odchudzanie
Cena:
364,00 zl Sutaupote 117,00 zl
247,00 zl

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 247,00 zl

Vietoj 391,00 zl

Su mokesčiais

Zestaw Super Odchudzanie

Ketomorin, SlimPlast i Desintox Clean w cenie 247 zł.

Kupując w zestawie oszczędzasz 117 zł!

Cena produktów przed obniżką to 364 zł.

To produkty, których celem jest spalenie tkanki tłuszczowej i redukcja wagi. Dzięki ich jednoczesnemu stosowaniu możliwe jest uzyskanie smukłej sylwetki i talii osy w jeszcze szybszym tempie. Składniki tych produktów idealnie ze sobą współgrają i stymulują organizm do szybszego spalania tłuszczu, eliminują cellulit, usuwają toksyny, a redukcja wagi nigdy nie była łatwiejsza. To idealna alternatywa dla osób, którym zawsze brakuje czasu i chęci do uprawiania sportu lub zdrowego odżywiania.

Ketomorin – kapsułki, które dzięki zawartości liści moringa przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, poprawiają metabolizm i redukują wagę. Ponadto poprawia funkcje trawienne, wzmacnia organizm i zapobiega powstawaniu cellulitu.

SlimPlast – to specjalnie przygotowane plastry, które nieprzerwanie działają przez całą dobę i stopniowo uwalniają substancje aktywne. Dzięki zawartości wyciągów roślinnych hamują wilczy apetyt, przyspieszają przemianę materii i redukują tkankę tłuszczową.

Desintox – kapsułki, które zawierają wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu możliwe jest wypłukanie toksyn z organizmu blokujących spalanie tkanki tłuszczowej. To produkt, który dba o odpowiednie funkcjonowanie układu pokarmowego, poprawia samopoczucie i dodaje energii.

zestaw_odchudzanie
492 Prekės

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

+48 54 420 33 32 | [email protected]