• -137,00 zł
Desparazil - 30 kapsułek
Cena:
274,00 zł Zniżka 137,00 zł
137,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 137,00 zł

Brutto

SUPLEMENT DIETY

Desparazil

Masa netto +/- 15,3 g (30 szt. kapsułek)

Zalecane spożycie:
Do uzyskania korzystnego działania produktu stosować jedną kapsułkę dziennie. Popić wodą. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Zaleca się pić około dwóch litrów wody niegazowanej dziennie w celu zwiększenia efektów. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Ostrzeżenia:
Produkt niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zaleca się zdrowy tryb życia, w tym stosowanie zrównoważonej diety. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Z uwagi na obecność w składzie produktu nasion babki płesznika (Plantago psyllium) należy unikać jednoczesnego przyjmowania go z lekami i preparatami witaminowo mineralnymi.

Składniki:
łuski babki jajowatej w proszku, nasiona babki płesznika w proszku, liście czystka szarego w proszku, ziele rzepiku pospolitego w proszku. Substancja wypełniająca: sproszkowana celuloza. Kapsułka żelatynowa twarda. Produkt może zawierać: gluten, sezam, migdały, różne orzechy, orzechy ziemne.

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

• Babka jajowata - 100 mg - Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia
• Babka płesznika - 100 mg - Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia
• Czystek szary - 50 mg - Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia
• Rzepik pospolity - 50 mg - Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Desparazil
994 Przedmioty

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

+48 732 123 640 | [email protected]