• -162,00 zł
A-thyrion - 30 kapsułek
Cena:
299,00 zł Zniżka 162,00 zł
137,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 137,00 zł

Brutto

SUPLEMENT DIETY

A-thyrion

Masa netto +/- 15 g (30 szt. kapsułek)

Zalecane spożycie:
Do uzyskania korzystnego działania produktu stosować jedną kapsułkę dziennie. Popić wodą. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchymi nienasłonecznionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Ostrzeżenia:
Produkt niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zaleca się zdrowy tryb życia, w tym stosowanie zrównoważonej diety. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Osoby chore cierpiące na schorzenia tarczycy, zaburzenia z niedoboru jodu lub stosujące leki zawartością jodu, przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. W trakcie przyjmowania preparatu nie należy spożywać suplementów diety bogatych w jod.

Składniki:
ekstrakt z liści pokrzywy DER 4:1, ekstrakt z workoliścia członowatego DER 5:1 (w tym jod), cytrynian cynku. Substancje wypełniające: sproszkowana celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Kapsułka żelatynowa twarda. Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, seler, sezam, soję, różne orzechy, orzechy ziemne.

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:
• Ekstrakt z liści pokrzywy - 100 mg - nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia
• Ekstrakt z workoliścia członowatego - 37,5 mg - nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia
w tym:
- jod - 150 μg - %RWS* = 100%
• Cynk - 10mg - %RWS* = 100%

*%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

A-thyrion
998 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

+48 732 123 640 | [email protected]