• -24,80 zł
  • Pakiet
Zestaw Aktywny senior
Cena:
149,00 zł
124,20 zł Zniżka 24,80 zł

Zamiast 149,00 zł

Brutto

Ten pakiet zawiera

Powiadom o dostępności
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady zwrotu

Zestaw Aktywny Senior

Reviten Forte, Kompleks D3K2, Pokrzywa w cenie 124,20zł.

Kupując w zestawie oszczędzasz 24,80!

Cena produktów przed obniżką to 149zł

Zestaw stworzony z myślą o osobach starszych, które chciałyby powrócić do dawnej kondycji fizycznej. Przy jednoczesnej suplementacji tymi trzema produktami mogą Państwo wzmocnić swoje kości, zadbać o lepszą ruchliwość stawów i wesprzeć siłę mięśni. Dzięki temu ból kolan, pleców i dyskomfort im towarzyszący odejdą w niepamięć, a poruszanie się będzie sprawiało wiele radości.

Reviten Forte  – kapsułki, które zadbają o odpowiedni poziom i lepkość mazi stawowej i pomogą odzyskać prawidłową ruchliwość stawów. To produkt, który może wzmocnić stawy i zapobiec ich ponownej destrukcji, a przede wszystkim pomoże odzyskać dawną sprawność ruchową.

Kompleks D3K2  – kompleks najpotrzebniejszych witamin i minerałów do utrzymania zdrowych i mocnych kości. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników wspomaga leczenie kontuzji, wzmacnia kości i zęby, poprawia wydolność fizyczną, a także przeciwdziała chorobom kości.

Pokrzywa  – kapsułki z ekstraktem z tej rośliny działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo, dzięki czemu mogą przynieść ulgę przy bólach stawów i mięśni powstałych na skutek przeciążenia bądź urazów, a także w dolegliwościach towarzyszących reumatyzmowi. Wpływa na metabolizm i przygotowuje do wysiłku fizycznego.

aktywny_senior_z

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

+48 54 420 33 32 | pomoc@skladzikzdrowia.com